Dekoratívna kozmetika Kallos

Dekoratívna kozmetika je vhodná pre každú ženu, ktorá sa chce skrášliť a chce vyzerať možno ešte lepšie, ako doteraz. Táto kozmetika je vhodná pre rôzne časti a oblasti ženského tela, prevažne však na tvár a na nechty. Dekoratívna kozmetika Kallos je charakteristická svojou pestrou paletou farieb, vysokou priľnavosťou k pokožke alebo nechtom, ale aj dlhou trvácnosťou, vďaka ktorej sa nemusíte strachovať o Váš vzhľad aj niekoľko hodín po namaľovaní. 

Kozmetika na oči Kallos

Kozmetika na oči je dnes už základným prvkom skrášlenia ženy a ženskej tváre. Azda dnes už nestretneme ženu, ktorá na sebe nemá špirálu či očné tiene, ktoré dokážu zvýrazniť oblasť Vašich očí. Špirály dokážu vytvoriť nádherný objem a lesk Vašich rias, pričom aj z úplne drobných rias vytvoríte nádherné čierne a najmä objemové riasy, ktoré upútajú. Ceruzkou na oči zasa môžete vyzdvihnúť línie Vašich očí, pričom ceruzky sú veľmi priľňavé a nezmývajú sa počas dňa. Farbou na obočie či na riasy môžete získať krásnu sýtu čiernu farbu, pričom sa už nemusíte spoliehať na to, či si stihnete riasy pretrieť so špirálou alebo sa postarať o vzhľad Vášho obočia. Budete krásna a zvodná na pohľad, pričom oči rozhodne upútajú už na prvý dojem.

Kozmetika na pery Kallos

Pery sú symbolom žien a tento symbol musí vyzerať neustále krásne a vždy upravene. Čím si však upraviť svoje pery ak nie s kvalitnými rúžami na pery? Kallos ponúka mnohé farebné odtiene tak, aby ste si mohli vytvoriť farbu na perách podľa Vašich predstáv. Ak požadujete od pier aj lesk, rozhodne Vás nesklamú lesky na pery, ktoré sa vyznačujú aj veľmi dobrou hydratáciou pier, pričom pery zásobujú potrebnými látkami a živinami. Krivky pier môžete zvýrazniť napríklad ceruzkami na pery, ktoré sú zväčša v tmavších farbách pre lepšiu viditeľnosť a ešte lepší výsledok.

Kozmetika na tvár Kallos

Žena a bez make-upu? To hádam nie. Môžeme povedať, že je len veľmi málo žien, ktoré nenosia make-up na svojej tvári. Všetky ostatné, ktoré chcú zakryť nedokonalosti a chcú vyzerať dokonale po všetkých stránkach, make-up často využívajú a je to pre nich istá záchrana, čo sa týka vzhľadu. Rôzne typy make-upu dopomôžu k tomu, aby ste ste si mohli aplikovať presne podľa Vašich predstáv. Make-up môžete zafixovať kvalitnými púdrami Kallos, ktoré Vám dopomôžu udržať make-up na tvár oveľa dlhšie a taktiež bude Vaša pleť vyzerať viac prirodzene.

Kozmetika na nechty Kallos

Nechty by mali byť určitým symbolom ženy, pričom tá by si mala dať záležať na ich výzore. Laky Kallos poskytujú profesionálne nalakovanie Vašich nechtov, pričom farba na nechtoch je výrazná a trvácna. Rôzne odtiene farieb napomáhajú zrealizovať nalakovanie nechtov podľa Vašich predstáv, pričom na nechtoch si môžete vytvoriť aj nejakú grafiku pomocou lakov na grafiku nechtov. Takéto laky Vám umožňujú vytvoriť obrazy či tvary, ktoré požadujete a ktoré Vaše nechty odlíšia od ostatných. Ak sa Vám lak nebude páčiť,  respektíve ho budete mať na Váš vkus už príliš dlho na nechtoch, pomocou odlakovačov na nechty, ktoré má firma Kallos taktiež vo svojom portfóliu, si ich môžete efektívne odlakovať a nalakovať s iným lakom. Pri odlakovaní sa Vám bude určite hodiť aj produkt na zjemnenie kožičky v okolí nechotv, ktorý je v ponuke.


 

Zaujala Vás dekoratívna kozmetika Kallos? Máte záujem si niektoré produkty bližšie prezrieť, prípadne objednať? Navštívte náš eshop s kozmetikou Kallos KadernickyServis.sk. 

 

Dekoratívna kozmetika Kallos od KadernickyServis.sk